sestava: Milan Šmídl - Jan Kříž st., Petr Vodička, Jiří Webr, Láďa Kalous – Jan Kříž ml., Radek Šiml, Vlasta Kopačka, Kamil Duchek – Petr Dolejš, Luďa Kučera

střídlali: Patrik Kříž, Patrik Mazák, Patrik Bauer

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Petr Vodička, Jiří Webr, Láďa Kalous – Jan Kříž ml., Radek Šiml, Luděk Kučera, Jan Kříž st. – Petr Dolejš, Patrik Bauer

střídlali: Jakub Kříž, Patrik Mazák

Tatran Třemošná - Sokol Trnová 3:0 (2:0)

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Jan Kříž st., Jiří Webr, Láďa Kalous – Jan Kříž ml., Petr Dolejš, Luďa Kučera, Kamil Duchek – Luboš Bíba, Aleš Reich

střídali: Michal Hausner, Jakub Kříž, Patrik Mazák

komentář k zápasu: V dalším kole jsme vyrazili do Třemošné, kde jsme se měli utkat s týmem místního Tatranu. Tatran je nováčkem III. Třídy, neboť teprve loni postoupil z „pralesa“, ale již na podzim (zápas skončil 1:1) jsme se mohli přesvědčit, že tým je poskládán z mladých nadějných a hlavně kvalitních fotbalistů a zcela právem usiluje Tatran o postup do Okresního přeboru. Do zápasu byl připraven nastoupit nejstarší moček a také poprvé od svého příchodu z Horní Břízy Luboš Bíba. Luboše není třeba více představovat, naposledy působil v Ledcích, ale nejslavnější období kariery prožil právě v Horní Bříze. Kochťa nemohl počítat s absentujícím Kopírákem, který je kdesi na kopcích.

( -8)

Domácí mančaft na nás hned od úvodního hvizdu vlétnul a je třeba přiznat, že jejich hra byla od počátku velmi fyzicky náročná a měla i patřičnou fotbalovou kvalitu. Naši borci si jen stěží drželi a bránili své hráče, což pramenilo k několika šancím domácích, kteří bastenovu branku obstřelovali snad ze všech stran. Štěstí v podobě nastřelených tyčí se nás příliš dlouho nedrželo a domácí šli po centru z pravé strany a přesné hlavičce domácího playera do vedení 1:0. Další branku přidali domácí záhy – 2:0. My jsme se zbytečně zbavovali balonů dlouhými nákopy a nedokázaly jsme balon podržet a hru uklidnit. Pěknou příležitost ke skórování měl Patrik (nebo Jakub) Kříž, domácí golman Havlík se však vyznamenal a pohotovou střelu pohotově zneškodnil. Ke konci poločasu jsme se dostali ještě do jedné velké brankové příležitosti, kterou Luděk Kučera bohužel zahodil.

V druhé půli se hra srovnala, neboť domácí ubrali. I přesto měli několik šancí, či pološancí. Jednu z nich proměnili 3:0. Čouda pak z přímého kopu dělovkou provětral Havlíkovi rukavice a dobíhající Patrik Mazák z málého vápna v mega šanci přestřelil i pletivo nad brankou. V zápase jsme sice bojovali, avšak chyběla potřebná kvalita, či obrovské štěstí k tomu, abychom odsud přivezli nějaký bod.

Příští týden jedem na hřiště leadera Sokol Nečtiny.

Sokol Trnová - Slovan Blatnice 3:2 (2:1)

branky: Petr Dolejš 2, Jan Kříž ml.

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Petr Vodička, Jiří Webr, Láďa Kalous – Jan Kříž ml., Radek Šiml, Vlasta Kopačka, Kamil Duchek – Petr Dolejš, Aleš Reich

komentář k zápasu: V prvním jarním zápase na domácím hřišti jsme přivítali tým Slovanu Blatnice, který byl před tímto zápasem o 2 body před námi. Tým Slovanu v minulém zápase prohrál 3:1 na hřišti našeho příštího soupeře Tatran Třemošná. Do zápasu byl již připraven zasáhnout Vlasta Kopačka, který nastoupil ve středu zálohy, odkud se posunul Patrik Kříž na pravého beka. Další navrátilec Luďa Kučera začal zápas jen na lavičce náhradníků, ale na hřiště se dostal již ve 30 minutě zápasu. Oproti minulému zápasu nenastoupil pouze nejstarší moček.

Utkání bylo od začátku velice opatrné z obou stran, neboť se hrálo o pomyslných 6 bodů. Dařil se nám kombinační fotbal, avšak do brankových příležitostí jsme se nedostávali. Na Slovan však platil účinný presing, kdy při jednom našem napadání hostující stoper balon špatně zpracoval, upadl, Petr Dolejš mu sebral míč a sám se řítil na gólmana hostů, zamířil přesně k pravé tyči – 1:0. Tento příznivý výsledek jsme moc dlouho nedrželi, neboť po jednom z našich zaváhání v obraně hosté srovnali na 1:1. Do poločasu se naštěstí po rychle zahraném autu podařilo Aleši Reichovi zatáhnout míč až do vápna, kde našel ideálně Honzu Kříže, který bez problémů zakončil a dal hostům góla do kabiny – 2:1.

Po přestávce jsme nastoupili s taktikou výsledek přinejmenším udržet. Blatničtí se snažili přebírat aktivitu, drželi míč na kopačkách, ale do nebezpečného zakončení se příliš nedostali. Naopak my jsme mohli z několika slibných brejků rozhodnout. Nepodařilo se a tak následoval po jednom blatnickém rohu trest, kdy se odražený balon dostal, k blatnickému playerovi a ten trefil přesně do růžku bastenovi svatyně – 2:2. Bod nám ani  Blatnici samozřejmě nestačil, hrál se proto oboustranně otevřený a pohledný fotbal. Větší štěstí jme měli my, když se balon dostal k Luďovi Kučerovi, který ho zatáhl až k vápnu hostů, nádherně ho do ulice předložil Petru Dolejšovi, který ve skluzu vstřelil rozhodující gól zápasu – 3:2. Petr Dolejš dal dva góly v jednom zápase již počtvrté za sebou.

Viktoria Úlice - Sokol Trnová 2:2 (0:1)

branky: Petr Dolejš 2

sestava: Milan Klik - Jan Kříž st., Petr Vodička, Jiří Webr, Láďa Kalous – Jan Kříž ml., Radek Šiml, Patrik Kříž, Kamil Duchek – Petr Dolejš, Aleš Reich

komentář k zápasu: V prvním jarním zápase po dlouhé a nepříjemné zimní přípravě jsme zavítali na hřiště Viktoria Úlice. Tento soupeř je pokaždé velmi těžký, proto jsme nic neponechali náhodě. Do Úlic jsme vyrazili téměř kompletní. Pouze Luděk Kučera měl vojenské povinnost a nezodpovědného kopíráka nahradil na pozici středního záložníka nejlepším možným způsobem Patrik Kříž a svým výkonem byl velkým kopírákovým varováním.

Na úvod je třeba říci, že na zápas nedorazil svazem delegovaný rozhodčí, a tak se pískání ujal rozhodčí pan Čermák, který má zkušenosti z vyšších soutěží, ale bohužel je také otcem Úlického kapitána. Zápas začal mírným tlakem domácích, kteří si vypracovali i nějakou tu šanci, ale stejně jako loni ji nedokázali proměnit. Po úvodním tlaku domácích jsme převzali aktivitu my a začali jsme domácí motat okolo jejich vápna. Účinným presem se Úlickým nedařila rozehrávka a naši záložníci či obránci v pohodě sbírali nakopávané balony domácích. Po jedné naší kombinaci se míč přes vodoucha dostal až na malé vápno k Petru Dolejšovi a ten z úhlu přihrával bohužel na paty čoudovi a ten než balon zpracoval, tak o něj přišel. Aktivní stoper vodouch si vyzkoušel i střelu z velké dálky. Bohužel letěla vysoko nad. V Úlici se nám dařila zejména hra po stranách, kdy přicházely nebezpečné centry do pokutového území domácích. Nejpřesnější centr v prvním poločase předvedl Aleš Reich, který přesným balonem našel vynikajícího hlavičkáře Petra Dolejše, který balon uklidil neomylně k tyči – 0:1. Poločas se pak dohrál v pohodě bez větších šancí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili z vyčkávací a zodpovědnou obranou taktikou. Domácí se naštěstí ani po přestávce nevzpamatovali a jejich kombinace neměli příliš mnoho šancí na úspěch. Naopak jsme to byli mi, kdo opět převzal aktivitu a po jednom z rohů se balon odrazil zpátky až k Láďovi Kalousovi, který balon kopl zpět do ohně, kde balon hlavou sklepl vodouch na nabíhajícího Petra Dolejše, který se ocitl sám před domácím golmanem a i přesto, že byl v těžkém střeleckém úhlu, dokázal nekompromisně zakončit – 0:2. Domácí měli poté z rohu velmi slibnou šanci, kdy domácí útočník střílel hlavou přesně k tyči, avšak basten vytáhl svůj top zákrok a robinzonádou střelu vyrazil na další roh. Kolem 60 minuty fauloval na půlce domácí hráč nejstaršího močka, domácí rozhodčí toto pustil a domácí plajeři  z přečíslení a z ojedinělého útoku snížili – 1:2. Tento gól samozřejmě zvednul emoce a bohužel pro nás nastartoval domácí k větší snaze o zvrácení nepříznivého výsledku. I přesto jsme mohli utkání rozhodnout a zlomit veškeré marné snahy domácích, bohužel domácí rozhodčí neponechal nic náhodě, a když se Petr Dolejš řítil sám z velkého kruhu z vlastní poloviny do velmi slibné šanci, nikde kolem něj nikdo, rozhodčí zapískal nepochopitelný  ofsajd. Od této chvíle se rozhodčí Čermák ze sám sebou zamotaný motanice nevymotal a s přehledem zápas domotal až do konce. Domácí ke konci zápasu zahrávali velký počet standartních situací, zejména rohů. Z jednoho rohu se jim po odraženém balonu podařilo 5 minut před koncem srovnat na konečných 2:2.

V příštím zápase hrajeme v sobotu doma s Blatnicí od půl 5. Blatnice je o 2 body před námi.

Podzim 2010

Sokol Pernarec - Sokol Trnová 3:3 (0:1)

Sokol Trnová - Pňovany 5:0 (3:0)

branky: Luděk Kučera 2, Petr Dolejš 2, Jan Kříž ml.

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Jiří Voit, Petr Vodička, Jiří Webr – Jan Kříž ml., Radek Šiml, Luděk Kučera, Vlasta Kopačka – Petr Dolejš, Jan Kříž st.

střídali: Jakub Kříž, Michal Hausner, Patrik Mazák

komentář k zápasu: V předposledním zápase podzimní části jsme na svém hřišti přivítali poslední tým tabulky Pňovany. Kochťa do zápasu nemohl počítat s Funfym, Michalem Hubáčkem a Kamilem Duchkem. Naopak Kochťa do sestavy zařadil navrátilce ze staré gardy Honzu Kříže st.

(-11)

Do zápasu jsme vlétli v pozici předposledního týmu tabulky s velkým odhodláním nepříznivou pozici změnit. Zejména začátek zápasu se povedl Honzovi Křížovi mladšímu, který zatáhl po levé straně balón, nacentroval na zadní tyč, kde zcela osamocen zavěsil Ludánek hlavou – 1:0. Poté Honza Kříž ml. zahrával rohový kop, míč se k němu odrazil zpět a Honza využil zaváhání Pňovanského brankáře a krásnou střelou z hranice rohu velkého vápna zavěsil – 2:0. Pňovanští začátek zápasu vůbec nechytli a po přihrávce Honzy Kříže st. „běžel“ Ludánek sám na Pňovanského golmana a chytrou střelou k tyči ukončil první patnáctiminutovku zápasu – 3:0. V době, kdy běžela 20. minuta zápasu odstoupil Radek Šiml pro opětovné svalové zranění a na hřišti se po příchodu Jakuba Kříže, rázem sešli všichni čtyři močkové. Po skvostném začátku jsme však polevili a poločas se dohrával v duchu velkých nepřesností.

Ve druhém poločase jsme opět nepředváděli pohledný fotbal, ale nad soupeřem jsme udržovali územní převahu. Jirka Voit pak při jednom z dlouhých nákopů našel nabíhajícího Petra Dolejše, který hlavou překonal špatně vyběhnuvšího brankáře hostí – 4:0. Tuto situaci nepřehledně posoudil pan rozhodčí, ale regulérní branku uznal, což neunesl hostující forvard a po zbytečných protestech byl vyloučen. Do velké šance se dostal i střídající Michal Hausner, když se po úniku z vlastní poloviny hřiště dostal až před gólmana hostí, kterého však slabou střelou pouze udržel v zápasovém tempu. Další střídající hráč Patrik Mazák se po pěkné kombinaci dostal až do pokutového území Pňovan, přihrál Petru Dolejšovi a ten uzavřel skóre zápasu na konečných – 5:0.

Příští sobotu hrajeme poslední zápas podzimu na hřišti Sokola Pernarec.

FK Bohemia Kaznějov B - Sokol Trnová 5:3 (4:1)

branky: Jiří Voit, Luděk Kučera, Lukáš Krýsl

sestavaMilan Klik - Jakub Kříž, Jiří Voit, Petr Vodička, Jiří Webr – Jan Kříž, Radek Šiml, Luděk Kučera, Patrik Mazák - Petr Dolejš, Michal Hausner

střídali: Lukáš Krýsl, Patrik Kříž, Milan Šmídl

Sokol Trnová - TJ Tlučná B 0:1 (0:0)

sestava: Milan Klik - Jakub Kříž, Jiří Voit, Petr Vodička, Jiří Webr - Kamil Duchek, Vlasta Kopačka, Radek Šiml, Tomáš Funfálek - Petr Dolejš, Luděk Kučera

střídali: Patrik Mazák

Sokol Kozojedy - Sokol Trnová 5:0 (1:0)

sestava: Milan Klik – Jiří Webr, Jiří Voit, Petr Vodička, Milan Šmídl - Kamil Duchek, Luděk Kučera, Vlasta Kopačka, Jakub Kříž - Petr Dolejš, Aleš Reich

střídali: Michal Hauzner, Patrik Mazák

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Luděk Kučera, Jiří Webr, Milan Šmídl - Kamil Duchek, Michal Hubáček, Vlasta Kopačka, Jan Kříž - Petr Dolejš, Aleš Reich

FK TJ Ledce - Sokol Trnová 5:0 (1:0)

sestava: Jarda Finklar - Patrik Kříž, Jiří Voit, Jiří Webr, Milan Šmídl - Michal Hubáček, Radek Šiml, Luděk Kučera, Vlasta Kopačka - Petr Dolejš, Aleš Reich

střídali: Jakub Kříž, Patrik Mazák, Láďa Kalous

Sokol Trnová - Sokol Dobříč 2:1 (1:0)

branky: Jiří Voit 2

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Jiří Voit, Petr Vodička, Jiří Webr - Kamil Duchek, Radek Šiml, Petr Dolejš, Vlasta Kopačka - Luděk Kučera, Aleš Reich

střídali: Radek Šiml, Jakub Kříž

Sokol Hunčice - Sokol Trnová 3:1 (3:0)

branka: Petr Dolejš

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Jiří Voit, Luděk Kučera, Jiří Webr - Kamil Duchek, Radek Šiml, Petr Dolejš, Vlasta Kopačka - Patrik Mazák, Aleš Reich

střídali: Milan Šmídl, Jakub Kříž,

komentář k zápasuV pátém kole jsme zavítali na hřiště nepříjemného soupeře bývalého dlouholetého účastníka okresního přeboru Sokol Hunčice. Kochťa opět nemohl počítat s Funfym, Michalem Hubáčkem, Petrem Vodičkou a s Honzou Křížem.

( -2)

Do zápasu jsme nastoupili v nových gambrinusáckých dresech žluté barvy s velkým přáním poprvé v letošní sezóně zvítězit na hřišti. Utkání se od počátku odehrávalo v dosti vyhecovaném duchu. Zápas jsme nezačali špatně. Aleš Reich se po jedné z nepřesností domácích stoperů řítil sám na Hunčického gólmana. Bohužel špatnou střelou trefil pouze nohy padajícího brankáře. Hunčický tým hlavně nakopával vysoké balóny na své statné útočníky. Při jednom z těchto nákopů zpracovával Jiří Voit vysoký balón prsama. Rozhodčí Bohuň však viděl ruku a Hunčice zahrávali volný přímý kop z ideální vzdálenosti. Hunčický šůter to nemohl trefit lépe, poslal míč dělovkou k tyči a překonal tak bezmocného bastena – 1:0. Velikou motivaci měl v tomto utkání Jiří Voit, který v Hunčickém týmu odkopal několik sezón. Bohužel ve vápně dle názoru rozhodčího Bohuně zajel šlapákem do Hunčického útočníka a po druhé žluté kartě šel Jirka Voit předčasně do kabin. Z následného pokutového kopu se pomyslná pravda ukázala a Hunčický hráč branku z penalty přestřelil. Hunčický byli i přes neproměněnou penaltu v laufu a když ani Radek Šiml ani Luděk Kučera nedokázali zastavit průnik Hunčického útočníka bylo to již 2:0. Do přestávky jsme dostali ještě jednu branku při špatné domluvě obrany, kdy se zapomněl za naším stoperem Jiří Webr a Hunčickej z blízka překonal bastena 3:0.

Do druhého poločasu jsme vlétli s odhodláním zvrátit nepříznivý stav. Na začátku půle nahradil Milan Šmídl Radka Šimla a chvíli na to Jakub Kříž Patrika Mazáka. Hunčický tým jsme zavřeli do zámku, kdy se postupně celá Hunčická jedenáctka poskládala okolo svého vápna a bránila výsledek. Do velké šance se po průniku dostal Kamil Duchek, který tvrdou ranou trefil pravou tyč Hunčické branky. Ani v tomto zápase se nám nedařily finální přihrávky a tak jsme se přes Hunčický obranný val jen těžko prosazovali. Při jednom průniku po pravé straně fauloval nesmyslně tvrdým úderem loktem Hunčický kapitán Petra Dolejše, dostal okamžitě červenou kartu a vyrovnal počet hráčů na obou stranách. Náš obrovský tlak jsme zúročili až v 86.minutě, kdy Petr Dolejš dorazil kolenem nepřesnou střelu Aleše Reicha – 3:1.

V příštím zápase hrajeme doma s týmem Sokola Dobříč. Doufejme, že tento tým posílený o navrátilce brankáře Pavla Mizery z Horní Břízy porazíme a připíšem si konečně plný bodový zisk.

Sokol Trnová - Sokol Nečtiny 1:3 (1:1)

branka: Aleš Reich

sestava: Jaroslav Finklar - Patrik Kříž, Jiří Voit, Luděk Kučera, Jiří Webr - Michal Hubáček, Vlasta Kopačka, Petr Dolejš, Jan Kříž - Kamil Duchek, Aleš Reich

střídali: Tomáš Funfálek, Milan Šmídl, Radek Šiml, Jakub Kříž,

komentář k zápasu: V dalším zápase jsme přivítali opět doma tým Sokol Nečtiny. Oproti minulému zápasu mohl Kochťa počítat i s Vlastou Kopačkou a Tomášem Funfálkem. Naopak mimo hru je Petr Vodička, který bude chybět i v příštím zápase na půdě Sokola Hunčic.

Do zápasu jsme nastoupili v optimální sestavě a hned od začátku to bylo znát. Bohužel pro nás Jiří Voit trefil cca v 8 minutě zápasu z přímáku dělovkou pouze břevno. Od této doby se naše hra začala tragicky zhoršovat a my jsme nebyli schopni si přihrát natož si vytvořit nějakou šanci. První trest přišel po rohu hostí, kdy se se svými 148 cm prosadil 100% nejmenší hráč na hřišti hlavou – 0:1. Po té se nám podařilo vyrovnat po naší rychlé akci a přihrávce Kamila Duchka, který pronikl z pravého křídla a předložil tutovku Aleši Reichovi, který nekompromisně propálil gólmana hostí 1:1.

Do druhé půle už nastoupili i Tomáš Funfálek a Milan Šmídl, kteří začali zápas jen na lavičce. Nahradili Jirku Webra a Michala Hubáčka. Tomášovi se podařilo náš laxní výkon oživit avšak ani to nestačilo a my byli během druhé půle ještě dvakrát potrestáni za naše chyby. Zápas tedy skončil 1:3 pro Nečtiny.

V příštím kole jedeme do Hunčic. Doufejme, že konečně vyhrát. Pomoct by nám k tomu měli také nové žluté dresy, které jsme obdrželi od společnosti Prazdroj, a.s.

Sokol Trnová - Tatran Třemošná 1:1 (1:0)

branka: Kamil Duchek

sestava: Milan Klik - Patrik Kříž, Jiří Voit, Petr Vodička, Jiří Webr - Michal Hubáček, Luděk Kučera, Petr Dolejš, Jan Kříž - Kamil Duchek, Aleš Reich

střídal: Radek Šiml

komentář k zápasu: V dalším kole jsme přivítali na domácím hřišti nováčka soutěže tým Tatran Třemošná.   Třemošná v minulém kole porazila Sokol Kozojedy 4:1 a v prvním kole padla v Blatnici 1:3. Oproti minulému zápasu musel Kochťa udělat v sestavě drobné změny. Nemocného Funfyho nahradil na lajně Michal Hubáček a svatebčana Kopíráka ve středu Luděk Kučera.

Po remíze v Blatnici jsme chtěli poprvé v letošní sezoně vyhrát. Tatran však přivezl do trnové kvalitní tým, zejména v záloze nastoupili neúnavní tatranští jezdci. Od začátku se hrál zápas slušné úrovně, kdy měl Tatran územní převahu, ale do vážné šance jsme hosty nepustili. Byli jsme to naopak mi, kdo měl několik brankových příležitostí. Jednu z nich po přihrávce Aleše Reicha využil skórující Kamil Duchek – 1:0. Tatran zvýšil obrátky a jeden z tvrdších soubojů neustál Jiří Voit a tatranský šůter se řítil sám na bastena. Jeho pokus skončil jen na tyči. Několik slibných příležitostí měl i na druhé straně Aleš Reich, ale neuspěl.

Do druhé půle nastoupil po pěti odehraných minutách Radek Šiml, který ve středu zálohy nahradil vyčerpaného Luďka Kučeru. Tatran nás v druhé půli zatlačil a my jsme se převážně bránili. Tatranu se aktivita vyplatila a pěknou umístěnou střelou k tyči vyrovnal – 1:1. Po obdržené brance jsme zabrali a Aleš Reich nás mohl dokonce dostat do vedení, když na půlce sebral balon hostujícímu stoperovi a řítil se sám na brankáře Havlíka. Bohužel po sprintu přes půl hřiště nedokázal přesně zakončit a Havlík mu míč lapil. Do konce zápasu se hrálo vyrovnané utkání, které už k žádné větší šanci nevedlo a tak jsme si body s Tatranem rozdělili.

V příštím kole nastoupíme opět doma a opět proti silnému týmu. Do Trnové přijede Sokol Nečtiny, který v loňské sezóně III. třídy skončil na třetím místě.

Slovan Blatnice - Sokol Trnová 2:2 (1:1)

branky: Jiří Voit (PK), Petr Dolejš

sestava: Milan Klik - Jakub Kříž, Jiří Voit, Petr Vodička, Jiří Webr - Tomáš Funfálek, Vlasta Kopačka, Petr Dolejš, Jan Kříž - Kamil Duchek, Aleš Reich

střídal: Michal Hubáček

komentář k zápasu: Ve druhém kole nové sezony jsme zavítali na půdu Slovanu Blatnice, které se loni podařilo sestoupit z okresního přeboru. Do zápasu jsme nastoupili v naší optimální sestavě, kdy se po zranění  vrátil do sestavy Aleš Reich, Funfyho nám zapújčila armáda a jen na lavičce začal Michal Hubáček, který se vrátil ze zahraničního angažmá na Novém Zélandu.

Zápas se odehrával ve svižném tempu, kterému domácí borci z počátku nestíhali, a tak jsme po průniku Aleše Reicha a následné ruce domácího borce v pokutovém území kopali penaltu – Jiří Voit 0:1. Tento zápas řídil rozhodčí Bohuň, který nezklamal a zápas se mu opět vymknul absolutně z kontroly. Při přehledné situaci před naším vápnem zahrál domácí borec rukou, ale pan rozhodčí nařídil nekompromisně přímý kop pro domácí. Domácí špílmachr se ukopnul – 1:1. Po té jsme opět zabrali a výborně hrající pan Kopírák ve velké příležitosti překopl. Několik našich kvalitních kombinačních akcí se vždy podařilo zastavit domácímu nádražákovy na lajně. V této době se již hrálo ve velmi vypjaté atmosféře, kdy během zápasu došlo k několika strkanicím, které Bohuň netrestal, jak měl.

Do druhé půle jsme nastoupili ve stejné sestavě. Domácí se rychle rozkoukali a využili našich špatných poločasových začátků. Při domácím rohu neuhlídal čouda hlavičkujícího domácího na přední tyči – 2:1. Ostrý zápas se vyhrotil v době, kdy Honza moček jr. nešetrně zajel do domácího gólmana. Honza a jeden domácí šílenec byli vyloučení. Hrálo se tedy o desíti na každé straně, což více vyhovovalo nám a domácí se po vstřeleném gólu nedostali prakticky za půlku. Panu Kopírákovi se podařilo zabít ještě jednu velmi slibnou šanci. Po jednom z mnoha falů domácích načechral z přímáku funfy balon na hlavičku Petra Dolejše – 2:2. Zápas jsme měli ve svých rukou, ale nedokázali jsme využít ani početní výhody po vyloučení dalšího domácího borce po druhé žluté.

Na zápas jen jako diváci dorazili i Ruby a Milada s nadějí, že se již brzy vrátí do sestavy.

Sokol Trnová - Viktorie Úlice 2:2 (1:0), kontumováno 3:0 !!!

branky: Petr Vodička, Luděk Kučera

sestava: Jarda Finklar - Jakub Kříž, Jiří Voit, Luděk Kučera, Jiří Webr - Vlasta Kopačka, Petr Vodička, Petr Dolejš, Jan Kříž - Kamil Duchek, Patrik Mazák

střídali: Radek Šiml, Milan Šmídl, Patrik Kříž

střídali: Luděk Kučera, Patrik Kříž, Jakub Kříž, Patrik Mazák

červená karta: Radek Šiml, Jiří Webr (oba po druhé ŽK)